Całoroczyny skup i sprzedaż podręczników


Prejsť na obsah

Sprzedaż podręczników szkolnych

Jak zamówić podręczniki?
Książki można zamawiać telefonicznie, faksem lub e-mailem.
W zamówieniu należy podać klasę, poziom edukacji, autorów i tytuły poszukiwanych pozycji oraz swoje nazwisko i telefon kontaktowy. Prosimy także o zwrócenie uwagi na poziom i zakres nauczania, do którego mają być przeznaczone podręczniki, zwłaszcza do nauki języków i podręczniki do szkół ponadgimnazjalnych.

Wysyłamy tylko nowe podręczniki. Jeśli Państwo chcą kupić nowe podręczniki i odebrać je za pośrednictwem poczty, prosimy o przesłanie listy potrzebnych podręczników. Podamy, jaki będzie koszt zakupów plus 5 zł za koszty przesyłki (niezależnie od faktycznych kosztów przesyłki) i wyślemy książki po dokonaniu przelewu na konto bankowe (nr konta podany na stronie Kontakt).

Klient przyjmuje do wiadomości i poprzez złożenie zamówienia zgadza się na to, że w przypadku chęci zakupu używanych podręczników i wysłanie ich pocztą lub kurierem nie będzie wnosił zażaleń odnośnie stanu używalności książek, które mogą zawierać ślady użytkowania takie jak podkreślenia, rysunki ołówkiem i długopisem czy zagięte rogi.

Jak odebrać podręczniki?
Książki można odebrać po kilku dniach od złożenia zamówienia. Proszę napisać w treści zamówienia: „Siennicka” lub „Bazyliańska”, w zależności od tego, w którym miejscu będą Państwo chcieli je odebrać. Adresy i godziny pracy poszczególnych punktów księgarskich na ul. Siennickiej 23 i ul. Bazyliańskiej 7 (sprzedaż z białej przyczepy na parkingu osiedlowym od 1. sierpnia) znajdują się w zakładce Gdzie nas znaleźć. Jeśli chcecie Państwo otrzymać podręczniki do domu lub biura, proszę podać adres.

Uwaga: W miesiącach: czerwiec, sierpień i wrzesień mamy ograniczoną możliwość dostarczania książek do domów i biur, dlatego prosimy o odbiór książek w wyznaczonych punktach księgarskich w podanych godzinach otwarcia. W pozostałych miesiącach prosimy kontaktować się telefonicznie, a dowieziemy zamówione książki (nawet jedną sztukę w dowolne miejsce na terenie Warszawy). Koszt dowiezienia jest stały, niezależnie od wielkości zamówienia i wynosi 5 zł.

Skup tylko w punkcie na ul. Bazyliańskiej 7 oraz w soboty w punktach księgarskich na ul. Siennickiej 23.

podreczniki.org | Jak kupić podręczniki? | Gdzie nas znaleźć? | Przykładowa oferta | Reforma programowa | Dane do przelewu | Mapa stránok


Anka Zet Studio | zamowienia@podreczniki.org

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu