Całoroczyny skup i sprzedaż podręczników


Prejsť na obsah

Podręczniki szkolne Warszawa

Punkty księgarskie w Warszawie:
Czynne w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik: poniedziałek-piątek w godz.: 09:00-18:00. W sobotę 09:00-13:00. W pozostałych miesiącach prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Informujemy, że przez cały rok książki wysyłamy na dowolny adres, a za wysyłkę Klient płaci tylko 5 zł. lub 15 zł. za przesyłkę pobraniową. Należy na podane w zakładce "Kontakt" konto wpłacić kwotę stanowiącą sumę: opłaty 5 zł za przesyłkę oraz kosztu wszystkich zamówionych podręczników. Wykaz oferowanych podręczników można znaleźć w zakładce "przykładowa oferta". Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie informacji meilem wraz z adresem, na który mają być wysłane podręczniki.

Do końca października wyprzedajemy książki bo przenosimy się z Bazarku Bródno paw. 20 na Kondratowicza 27a (przystanek Park Bródnowski). Od poniedziałku do piątku (10-18) książki są po 5 zł, a w soboty (10-14) po 4 zł. Kompletujemy podręczniki do szkół z różnych wydawnictw, nowe i używane, a ceny mamy konkurencyjne. Przekazujcie wiadomość potrzebującym.

Bazar, ul. Kondratowicza 4, pawilon nr 20


Wyświetl większą mapę

Ul. Kondratowicza 27 a
budynek 1001 drobiazgów dokładnie na tyłach przystanku "Park Bródnowski".
Czynne w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień w godz.: 09:00-18:00, w soboty: 10:00-13:00. W pozostałych miesiącach prosimy kontaktować się telefonicznie lub meilowo.

Informujemy, że przez cały rok książki wysyłamy na dowolny adres, a za wysyłkę Klient płaci tylko 5 zł. Należy na podane w zakładce "Kontakt" konto wpłacić kwotę stanowiącą sumę: opłaty 5 zł za przesyłkę oraz kosztu wszystkich zamówionych podręczników. Wykaz oferowanych podręczników można znaleźć w zakładce "przykładowa oferta". Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie informacji meilem wraz z adresem, na który mają być wysłane podręczniki.

pokaż większą mapę

podreczniki.org | Jak kupić podręczniki? | Gdzie nas znaleźć? | Przykładowa oferta | Reforma programowa | Kontakt | Mapa stránok


Anka Zet Studio | zamowienia@podreczniki.org

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu